GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 21 0 174 205 0:00
1. İstasyon 21 31,3 174 161 101 1:05
2. İstasyon 52,3 24,3 335 241 291 2:35
3. İstasyon 76,6 20,4 576 234 213 3:50
Bitiş 97 0 810 0 0 4:55

Program


22 Şubat 2020

10:00 - 22:00 Yarış kiti teslimi - AKRA Otel Antalya

10:00 - 19:00 Expo

17:30 - 18:30 Teknik Toplantı - AKRA Otel Antalya

 

23 Şubat 2020

07:30 - 17:00 Expo

06:00 - 07:30 Yarış kiti teslimi - AKRA Otel Antalya

             08:00 Uzun Parkur (97 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             08:30 Kısa Parkur (61 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             13:00 AKRA Gran Fondo Antalya Ödül Töreni - Finiş Noktası

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

AKRA Gran Fondo Antalya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

97 kilometrelik uzun yarış, 23 Şubat 2020 tarihinde saat 08:00'de Erdal İnönü Parkı Önü - Eski Lara Caddesi'nden başlar ve 810 m+ tırmanışın ardından aynı yerde sona erer.

Kayıt Ücreti

AKRA Gran Fondo Antalya - Uzun Parkur (97 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 240 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 290 TL (10 Şubat 2020 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 10 Şubat 2020 tarihinden sonra kayıt ücreti: 290 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.

Kayıt ve parkur değişiklikleri için son tarih 17 Şubat 2020'dir. Kaydın tamamlanması için en geç bu tarihe kadar ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke
1 Şevket Özer VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Elit Erkek (19-34)
2 Cem Doğan VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (45-49)
3 Yusuf Alperen Ayar ANKARA BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)
4 Burçinhan Doğan ANKARA BİSİKLET GRUBU Master Erkek (40-44)
5 Bülent Akdeniz VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (45-49)
6 H. Tolga Gök VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (35-39)
7 Murat Uslu BÜYÜKÇEKMECE BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (35-39)
8 Ziya Beşparmak Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
9 Tarık Altınkaya Büyükçemece BİSİKLET spor kulübü Master Erkek (35-39)
10 Alperen Açim Genç Erkek (16-18)
11 Orhan Selim Selimoğlu Master Erkek (60-64)
12 Oğushan Tavus Ameropa Global Cycling Master Erkek (50-54)

Haber Bülteni Üyeliği