GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 21 0 174 205 0:00
1. İstasyon 21 23,2 174 96 73 1:15
2. İstasyon 44,2 16,8 270 195 187 2:30
Bitiş 61 0 465 0 0 3:30

Program


23 Şubat 2019

10:00 - 22:00 Yarış kiti teslimi - AKRA Otel Antalya

10:00 - 19:00 Expo

16:00 - 17:00 Organizatörle Gran Fondo Paneli - AKRA Otel Antalya

17:30 - 18:30 Teknik Toplantı - AKRA Otel Antalya

 

24 Şubat 2019

07:30 - 17:00 Expo

06:00 - 07:30 Yarış kiti teslimi - AKRA Otel Antalya

             08:00 Uzun Parkur (92 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             08:30 Kısa Parkur (61 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             13:00 AKRA Gran Fondo Antalya Ödül Töreni - Finiş Noktası

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

AKRA Gran Fondo Antalya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

61 kilometrelik kısa yarış, 24 Şubat 2019 tarihinde saat 08:30'da Erdal İnönü Parkı Önü - Eski Lara Caddesi'nden başlar ve 465 m+ tırmanışın ardından aynı yerde sona erer.

Kayıt Ücreti

AKRA Gran Fondo Antalya - Kısa Parkur (61 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 160 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 190 TL (11 Şubat 2019 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 11 Şubat 2019 tarihinden sonra kayıt ücreti: 190 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.

Son kayıt tarihi 18 Şubat 2019'dur ve kaydın tamamlanması için en geç bu tarihe kadar ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke    
1 İlker Ünal Bodrum Bisiklet Klubu Master Erkek (45-49)    
2 Uygar Karadayı NAZBİDOS Master Erkek (40-44)    
3 Ayşe Akgündüz VELODORLİON Master Kadın (40-44)    
4 Erol Özbey PELOTON İSTANBUL Master Erkek (45-49)    
5 Erhan Olgun FERDİ Master Erkek (35-39)    
6 Faramarz Can Cevatzade Salomon Cappadokya Master Erkek (50-54)    
7 Okan Aksoy Demir Adımlar spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
8 Ali Osman Akgündüz VELODORLİON Master Erkek (45-49)    
9 Burçin Bakaçhan BİREYSEL Master Erkek (50-54)    
10 Ali Cengiz BİREYSEL Master Erkek (40-44)    
11 Osman Arslan FERDİ Master Erkek (35-39)    
12 Fatih Saraçoğlu ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (35-39)    
13 Gökhan Ertürk ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (35-39)    
14 Ekrem Özkan ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (35-39)    
15 Yalçın Özkan EDOST Master Erkek (40-44)    
16 Ertuğ Ölçer ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (50-54)    
17 Fatih Yazıcı Ferdi Master Erkek (40-44)    
18 Cahit Güvensoy BİREYSEL Master Erkek (50-54)    
19 Okan Sezgin Gençlik spor Master Erkek (35-39)    
20 Timur Kılıçarslan FERDI Master Erkek (45-49)    
21 Halil Fatih Akbaş S2r team Paralimpik B    
22 Burak Acar MNCAL Genç Erkek (16-18)    
23 Türker Ecevit Master Erkek (50-54)    
24 Emre İdikut Demiradımlar Spor Klübü Master Erkek (35-39)    
25 Murat Özdil Master Erkek (55-59)    
26 Lütfiye Esra Aksel Master Kadın (35-39)    
27 Tolga Mehmet Akyüz Master Erkek (40-44)    
28 Taner Aksoy VİZEPEDAL Master Erkek (50-54)    
29 Engin Tümer S2R Team Master Erkek (40-44)    
30 Mustafa Oral Master Erkek (40-44)    
31 Zülal Akbaş VELOSTROM CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)    
32 Yalçın Kaya AG TRAINING Master Erkek (35-39)    
33 Cansu Ur Elit Kadın (19-34)    
34 Çağdaş Kurtoğlu TUTUNAMAYANLAR Master Erkek (40-44)    
35 Özlem Bilge Can TUTUNAMAYANLAR Master Kadın (35-39)    
36 Ahmet Savgat Master Erkek (35-39)    
37 Gürkan Yener ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (50-54)    
38 Erkut Yalmanyalgın Bireysel Master Erkek (55-59)    
39 Oğuz Kutlu Aşık Master Erkek (40-44)    
40 Çağrı Göktaş TUTUNAMAYANLAR Master Erkek (40-44)    
41 Alp Somer Master Erkek (45-49)    
42 Selim Mutlu Elit Erkek (19-34)    
43 Gökhan Taşdemir MAKÜ Elit Erkek (19-34)    
44 Murat Dereli Master Erkek (40-44)    
45 Nurjemal Durnazarova Volt floyd Elit Kadın (19-34)    
46 Baran Sönmez Velomaris & IP Hotels Elit Erkek (19-34)    
47 Kemal Palaz Ferdi Master Erkek (40-44)    
48 Ergun Sezer Master Erkek (40-44)    
49 Burak Abacıoğlu SASfit Spor Kulübü Paralimpik B    
50 Abdulkadir Özoğul SASfit Spor Kulübü Paralimpik B    
51 Can Hakkı Yanlıoğlu Velocity216 Master Erkek (35-39)    
52 Uğur Erdoğan Master Erkek (45-49)    
53 Sıddık Ertürk Genç Erkek (16-18)    
54 Mutlu Karakullukcu Yuzbinkos Master Erkek (35-39)    
55 Murat Tetik ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (55-59)    
56 Sezai Vural Göze Master Erkek (40-44)    
57 Mustafa Göğebakan Antalya Triatlon Spor Kulübü Master Erkek (40-44)    
58 Ahmet Gümüş Kdz. Ereğli Bisiklet Sevenler Derneği Master Erkek (45-49)    
59 Görkem Güngör Atakent Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
60 Kağan Yıldırım Bireysel Elit Erkek (19-34)    
61 Kemal Özdemir Çelmek Master Erkek (55-59)    
62 Erkan Oruç Master Erkek (35-39)    
63 Sinem Korular Borusan Bisiklet Kulübü Master Kadın (40-44)    
64 Erol Palaska Grup Deryar Bursa Master Erkek (60-64)    
65 Cem Tufan Grup Deryar Bursa Master Erkek (40-44)    
66 Olcay Meşekıran Grup Deryar Bursa Master Erkek (45-49)    
67 Bilgi Karakurt Ferdi Master Erkek (35-39)    
68 Pınar Pöhrenk Demir Adımlar Spor Kulübü Master Kadın (45-49)    
69 Sadık Pöhrenk Demir Adımlar Spor Kulübü Master Erkek (45-49)    

Haber Bülteni Üyeliği