GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 21 0 174 205 0:00
1. İstasyon 21 23,2 174 96 73 1:15
2. İstasyon 44,2 16,8 270 195 187 2:30
Bitiş 61 0 465 0 0 3:30

Program


23 Şubat 2019

10:00 - 22:00 Yarış kiti teslimi - AKRA Otel Antalya

10:00 - 19:00 Expo

16:00 - 17:00 Organizatörle Gran Fondo Paneli - AKRA Otel Antalya

17:30 - 18:30 Teknik Toplantı - AKRA Otel Antalya

 

24 Şubat 2019

07:30 - 17:00 Expo

06:00 - 07:30 Yarış kiti teslimi - AKRA Otel Antalya

             08:00 Uzun Parkur (92 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             08:30 Kısa Parkur (61 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             13:00 AKRA Gran Fondo Antalya Ödül Töreni - Finiş Noktası

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

AKRA Gran Fondo Antalya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

61 kilometrelik kısa yarış, 24 Şubat 2019 tarihinde saat 08:30'da Erdal İnönü Parkı Önü - Eski Lara Caddesi'nden başlar ve 465 m+ tırmanışın ardından aynı yerde sona erer.

Kayıt Ücreti

AKRA Gran Fondo Antalya - Kısa Parkur (61 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 160 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 190 TL (11 Şubat 2019 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 11 Şubat 2019 tarihinden sonra kayıt ücreti: 190 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.

Son kayıt tarihi 18 Şubat 2019'dur ve kaydın tamamlanması için en geç bu tarihe kadar ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke    
1 İlker Ünal Bodrum Bisiklet Klubu Master Erkek (45-49)    
2 Uygar Karadayı NAZBİDOS Master Erkek (40-44)    
3 Erol Özbey PELOTON İSTANBUL Master Erkek (45-49)    
4 Erhan Olgun FERDİ Master Erkek (35-39)    
5 Faramarz Can Cevatzade Salomon Cappadokya Master Erkek (50-54)    
6 Okan Aksoy Demir Adımlar spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
7 Burçin Bakaçhan BİREYSEL Master Erkek (50-54)    
8 Ali Cengiz BİREYSEL Master Erkek (40-44)    
9 Osman Arslan FERDİ Master Erkek (35-39)    
10 Fatih Saraçoğlu ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (35-39)    
11 Gökhan Ertürk ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (35-39)    
12 Ekrem Özkan ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (35-39)    
13 Yalçın Özkan EDOST Master Erkek (40-44)    
14 Ertuğ Ölçer ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (50-54)    
15 Fatih Yazıcı Ferdi Master Erkek (40-44)    
16 Cahit Güvensoy BİREYSEL Master Erkek (50-54)    
17 Okan Sezgin Gençlik spor Master Erkek (35-39)    
18 Timur Kılıçarslan FERDI Master Erkek (45-49)    
19 Halil Fatih Akbaş S2r team Paralimpik B    
20 Türker Ecevit Master Erkek (50-54)    
21 Emre İdikut Demir adımlar Master Erkek (35-39)    
22 Murat Özdil Master Erkek (55-59)    
23 Lütfiye Esra Aksel Master Kadın (35-39)    
24 Engin Tümer S2R Team Master Erkek (40-44)    
25 Mustafa Oral Master Erkek (40-44)    
26 Zülal Akbaş VELOSTROM CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)    
27 Yalçın Kaya AG TRAINING Master Erkek (35-39)    
28 Cansu Ur Elit Kadın (19-34)    

Haber Bülteni Üyeliği