GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 36 0 383 277 0:00
1. İstasyon 36 24 383 1246 171 01:20
2. İstasyon 60 38 1629 371 1555 03:20
Bitiş 98 0 2000 0 0 05:00

Program


7 Mayıs 2022

10:00 - 22:00 Yarış kiti teslimi - Kemer Olbia Par

10:00 - 19:00 EXPO - Kemer Olbia Par

20:30 - 21:00 Teknik Toplantı - Kemer Olbia Par

 

8 Mayıs 2022

07:30 - 17:00 EXPO - Kemer Olbia Par

06:00 - 07:30 Yarış kiti teslimi - Kemer Olbia Par

             08:00 AKRA Parkuru (98 km) Start - Kemer Olbia Par

             08:30 AG TOHUM Parkuru (49 km) Start - Kemer Olbia Par

             14:00 AKRA Gran Fondo Antalya Ödül Töreni - Kemer Olbia Par


Katılım Koşulları ve Kurallar

Genel Bilgi

AKRA Gran Fondo Antalya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

98 kilometrelik AKRA Parkuru, 8 Mayıs 2022 tarihinde saat 08:00'de Kemer Olbia Parkı'ndan başlar ve 2000 m+ tırmanışın ardından aynı yerde sona erer.

 

Kayıt Ücreti

AKRA Gran Fondo Antalya - AKRA Parkuru (98 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 400 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 450 TL  (15 Nisan 2022 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 15 Nisan 2022 tarihinden sonra kayıt ücreti: 450 TL

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.

Kayıt ve parkur değişiklikleri için son tarih 2 Mayıs 2022'dir. Kaydın tamamlanması için en geç bu tarihe kadar ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin sürmesine izin verilmeyecektir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke
1 Youssof Mrad Selaata cycling club Pro Erkek
2 A Cihan Aytulun VIVENSE Elit Erkek (18-34)
3 Ahmet Can Alpaslan Elit Erkek (18-34)
4 Ali İhsan Tokaç Elit Erkek (18-34)
5 Artem Shcherbyna Leader Citron Team Elit Erkek (18-34)
6 Ayhan Oksak ISS TÜRKİYE Elit Erkek (18-34)
7 Barlas Ertürk SunExpress Elit Erkek (18-34)
8 Cihat Mert Elit Erkek (18-34)
9 Ekrem Başdoğan Elit Erkek (18-34)
10 Elnur Guluzade Elit Erkek (18-34)
11 Emir Uzun Dost Bisikletler S.K Elit Erkek (18-34)
12 Ertuğrul Dağcı ISS TÜRKİYE Elit Erkek (18-34)
13 Gorkem Aydin Elit Erkek (18-34)
14 Hüseyin Subaşı FTA Bisiklet Tk. Elit Erkek (18-34)
15 Ivan Kharitonov Elit Erkek (18-34)
16 İhsan Can Hatipoğlu Elit Erkek (18-34)
17 İsmail Ozan Aşılıoğlu Afad Spor Elit Erkek (18-34)
18 Kirill Krasavin PeaceNoWar Elit Erkek (18-34)
19 Konstantin Gopa Serpantin Elit Erkek (18-34)
20 M.furkan Kıskaç İskenderun bisiklet Elit Erkek (18-34)
21 Mehmet Dinç Elit Erkek (18-34)
22 Metin Kuşcu Cyclist Türkiye Elit Erkek (18-34)
23 Muhammed Erkan Dost Bisikletler Spor Kulübü Elit Erkek (18-34)
24 Muharrem Güngör Elit Erkek (18-34)
25 Oleksandr Horbanovskyi Arcadia Elit Erkek (18-34)
26 Osman Demiratar FTA Bisiklet Tk. Elit Erkek (18-34)
27 Osman Koç Velespit S. K. Derneği Elit Erkek (18-34)
28 Ramazan Bostancı EON TOURS Elit Erkek (18-34)
29 Rami cedaau iskenderun Bisiklet Elit Erkek (18-34)
30 Roman Ignatenko Desperados Racing Team Elit Erkek (18-34)
31 Samir Bayramov Ferdi Elit Erkek (18-34)
32 Selman Tokçan Elit Erkek (18-34)
33 Sinan Kartal ISS TÜRKİYE Elit Erkek (18-34)
34 Vitalii Feremyk Arcadia Elit Erkek (18-34)
35 Yasin Tür SunExpress Elit Erkek (18-34)
36 Efe İşçi PedalTürk Elit Erkek (18-34)
37 Ahmet ÇETİNKAYA FTA Bisiklet Tk. Master Erkek (35-39)
38 Ahmet Can Aslan +30 Pedalist Master Erkek (35-39)
39 Ahmet Hamdi Başar TRIA Master Erkek (35-39)
40 Alexey Bogdanov Desperados Racing Team Master Erkek (35-39)
41 Ayhan Bıyıklıoğlu Nashira Cycling Team Master Erkek (35-39)
42 Cihan Özdamar HI-RIDE Master Erkek (35-39)
43 Devran Tulunay Tria Triathlon Team Master Erkek (35-39)
44 Emre Yoldan Sunexpress Master Erkek (35-39)
45 Gökçe Kemal Yelgar VELOKSK Master Erkek (35-39)
46 Gökhan Uzuntaş Orvelo Master Erkek (35-39)
47 Gökmen Eler Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)
48 Hakkı Adnan Ceyhan Trek RMK Mechatronics Master Erkek (35-39)
49 Kağan Yavuz Master Erkek (35-39)
50 Mehmet Zahit Pişirici ANTALYASPOR Master Erkek (35-39)
51 Mustafa Şirin Master Erkek (35-39)
52 Mustafa Yılmaz Master Erkek (35-39)
53 Serhat Cihan FTA Bisiklet Tk. Master Erkek (35-39)
54 Serhat Yılmaz Vargren Master Erkek (35-39)
55 Sulaiman Kamarudin Master Erkek (35-39)
56 Uygar Şahin Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)
57 Zülfü Karabulut FTA Bisiklet Takımı Master Erkek (35-39)
58 Fatih Akdağ KumlucaDemirSpor Master Erkek (35-39)
59 Abdullah Türkmen nazilli belediye spor Master Erkek (40-44)
60 Ahmet Eren İSS TÜRKİYE Master Erkek (40-44)
61 Ali Umut Demiroğlu Yapı Kredi Spor Kulübü Master Erkek (40-44)
62 Cemal Okay YAPI KREDİ BİSİKLET TAKIMI Master Erkek (40-44)
63 Davut Alkan Bursa nilüfer bisiklet clubu Master Erkek (40-44)
64 Dejan Kovacic SUNEXPRESS Master Erkek (40-44)
65 Ercüment Boran Petkim Spor Klb. Master Erkek (40-44)
66 Evren Şahin iskenderun bisiklet Master Erkek (40-44)
67 Fatih Özgenlik Trek RMK Mechatronics Master Erkek (40-44)
68 Fatih Topçu Asla Durma Master Erkek (40-44)
69 Fatih Saraçoğlu ÇADOSK Master Erkek (40-44)
70 Ferhat Yılman TREK RMK VBT Master Erkek (40-44)
71 Gökhan Aydın Kaş_İKAL Master Erkek (40-44)
72 Hüdai Altınkaymak Triateam Master Erkek (40-44)
73 Hüseyin Durgun Master Erkek (40-44)
74 Ilya Romanov Serpantin Master Erkek (40-44)
75 Kemal Avcı Greenpedal Cycling Master Erkek (40-44)
76 Mehmet Öngün Green Pedal Cycling Master Erkek (40-44)
77 Mehmet Özboran GREEN PEDAL CYCLING Master Erkek (40-44)
78 Mehmet Sarı KOZBİ Kozan Bisiklet Master Erkek (40-44)
79 Mehmet Yılmaz FTA Bisiklet Tk. Master Erkek (40-44)
80 Mehmet Zor TRIA Master Erkek (40-44)
81 Oğuz Özçelik BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
82 Onur Hasan İstillozlu GREEN PEDAL CYCLING TEAM Master Erkek (40-44)
83 Ozan Demirel Performans Bisiklet Master Erkek (40-44)
84 Ozan Özlem ISS TÜRKİYE Master Erkek (40-44)
85 Sergei Sazonov 40-Watts Club Master Erkek (40-44)
86 Stephane Vernede FTA Bisiklet Tk. Master Erkek (40-44)
87 Umur Kara ISS TÜRKİYE Master Erkek (40-44)
88 Vadim Shamigulov Ghost rider Master Erkek (40-44)
89 Yunus Yetkin Aytemiz Alanyaspor Master Erkek (40-44)
90 Ziya Gökalp Koca SunExpress Master Erkek (40-44)
91 Adnan Çetin Yapı Kredi Spor Kulübü Master Erkek (45-49)
92 Ataman Şekerci Nashira Cycling Team Master Erkek (45-49)
93 Derya Mutlu akdeniz üniversitesi tıp fakültesi Master Erkek (45-49)
94 Engin Sarı Amorium Park Master Erkek (45-49)
95 Harun Türünz NASHİRA CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)
96 İbrahim Baykal Peloton Antalya Master Erkek (45-49)
97 Kürşat Akın nashira bisiklet takımı Master Erkek (45-49)
98 Kürşat Kaan Varol Yapı Kredi Spor Kulübü Master Erkek (45-49)
99 Levent Özsarı TRIA Master Erkek (45-49)
100 Necati Şevik antalyaspor triatlon Master Erkek (45-49)
101 Nicholas Anderson Vargren Master Erkek (45-49)
102 Oğuz Şengezer Sundu Bisiklet Master Erkek (45-49)
103 Ökkeş Kaymaz FTA Bisiklet Takımı Master Erkek (45-49)
104 Saeid Sattarzadeh Iran Master Erkek (45-49)
105 Tamer Bolat Master Erkek (45-49)
106 Vladimir Voronin Desperados Racing Team Master Erkek (45-49)
107 Halil İbrahim Arslan TRIA Master Erkek (50-54)
108 Hüseyin Yılmaz FTA Bisiklet Tk Master Erkek (50-54)
109 Isa Acar Ferdi Master Erkek (50-54)
110 Kemal Erhan Özkan NASHIRA BİSİKLET KLUBÜ Master Erkek (50-54)
111 Levent Demircan SunExpress Master Erkek (50-54)
112 Majid Kabootari Esfahani Iranian Master Erkek (50-54)
113 Mehmet Aksoy YAPI KREDİ SPOR KULÜBÜ Master Erkek (50-54)
114 Nedim Anter Performans Bisiklet Master Erkek (50-54)
115 Osman Şirin AFAD Gençlik ve Spor kulübü Master Erkek (50-54)
116 Pierre Bastin BBB racing Master Erkek (50-54)
117 Refik Ümit Görgülü İkiteker Master Erkek (50-54)
118 Ian Acaster The Dream Team Master Erkek (55-59)
119 Mehmet Yıldız FERDİ Master Erkek (55-59)
120 Volodymyr Perelaznyi Arcadia Master Erkek (55-59)
121 Paul Alexander Marsh The Dream Team Master Erkek (60-64)
122 Johan Huyghe Sidestoempers - Like2biketurkey Master Erkek (65+)
123 Pekka Forstadius Forstadius Master Erkek (65+)
124 Beyza Bayram TREK RMK MECHATRONICS Elit Kadın (18-34)
125 Buse Yücel Dost Bisikletler Spor Kulübü Elit Kadın (18-34)
126 İlkem Gökçe Elit Kadın (18-34)
127 Melike Çakır Elit Kadın (18-34)
128 Rümeysa Kıbrız Elit Kadın (18-34)
129 Anoosheh Iravanian GreenPedal Cycling-Kıbrıs Master Kadın (35-39)
130 Gamze Ceyhan Trek RMK Mechatronics Master Kadın (35-39)
131 Buket Demirci FERDİ Master Kadın (40-44)
132 Ceren Eker Güven TRIA Master Kadın (40-44)
133 Ayşin Özer Pelotonist Master Kadın (50-54)

Haber Bülteni Üyeliği