GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 21 0 174 205 0:00
1. İstasyon 21 28,4 174 216 106 1:05
2. İstasyon 49,4 22,1 390 207 285 2:30
3. İstasyon 71,5 20,5 597 208 209 3:35
Bitiş 92 0 805 0 0 4:40

Program


23 Şubat 2019

10:00 - 22:00 Yarış kiti teslimi - AKRA Otel Antalya

10:00 - 19:00 Expo

16:00 - 17:00 Organizatörle Gran Fondo Paneli - AKRA Otel Antalya

17:30 - 18:30 Teknik Toplantı - AKRA Otel Antalya

 

24 Şubat 2019

07:30 - 17:00 Expo

06:00 - 07:30 Yarış kiti teslimi - AKRA Otel Antalya

             08:00 Uzun Parkur (92 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             08:30 Kısa Parkur (61 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             13:00 AKRA Gran Fondo Antalya Ödül Töreni - Finiş Noktası

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

AKRA Gran Fondo Antalya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

92 kilometrelik uzun yarış, 24 Şubat 2019 tarihinde saat 08:00'de Erdal İnönü Parkı Önü - Eski Lara Caddesi'nden başlar ve 805 m+ tırmanışın ardından aynı yerde sona erer.

Kayıt Ücreti

AKRA Gran Fondo Antalya - Uzun Parkur (92 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 210 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 240 TL (11 Şubat 2019 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 11 Şubat 2019 tarihinden sonra kayıt ücreti: 240 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.

Son kayıt tarihi 18 Şubat 2019'dur ve kaydın tamamlanması için en geç bu tarihe kadar ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke    
1 Eren Kocaağa 5³° Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
2 Ekrem Başdoğan Elit Erkek (19-34)    
3 Sinan Aksu İstanbul triatlon kulüp Master Erkek (45-49)    
4 Mutlu Erçevik ISS TURKEY CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)    
5 Davut Mutafoğlu UŞAK TEAM Master Erkek (55-59)    
6 Fatih Topçu Asla Durma Master Erkek (40-44)    
7 Bülent Büyükarda VeloON6 Master Erkek (40-44)    
8 Oğushan Tavus - Master Erkek (50-54)    
9 Erdal Mahir Cüran RUNDAMENTAL Master Erkek (35-39)    
10 Orhan Selim Selimoğlu Master Erkek (60-64)    
11 Emir Aksüs Genç Erkek (16-18)    
12 Ateş Ataseven Ferdi Master Erkek (40-44)    
13 İhsan Evren Master Erkek (35-39)    
14 Ertan Doğan BORUSAN BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (45-49)    
15 Serdar Tüysüz S.P.Q.R Elit Erkek (19-34)    
16 Serkan Aksel Master Erkek (35-39)    
17 Ahmet Uslu İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-39)    
18 Mehmet Ertuğrul Karahan Ferdi Master Erkek (40-44)    
19 Mehmet Sevil İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-39)    
20 Mustafa Yuvalaklıoğlu BinGit Master Erkek (40-44)    
21 Meltem Çiftci Elit Kadın (19-34)    
22 Burcu Köroğlu Yüz Bin Koş Master Kadın (35-39)    
23 Başar Necdet Ülker Master Erkek (35-39)    
24 Alpaslan Tütüneken Master Erkek (40-44)    
25 İsmail Ergun LEFT RIGHT MULTISPORT Master Erkek (50-54)    
26 Duygun Yurteri İstanbul Triatlon Master Erkek (35-39)    
27 Kağan Yavuz Master Erkek (35-39)    
28 Faruk Suat Dede Master Erkek (50-54)    
29 Kürşat Akın barış bisiklet okulu & akın optik Master Erkek (45-49)    
30 Yılmaz Yerlikaya YYC Master Erkek (60-64)    
31 Lee Andy The Port Master Erkek (55-59)    
32 Yaşar Can Ün Master Erkek (35-39)    
33 Şadan Bahtiyar İstanbul Bisiklet Spor Klübü Master Erkek (40-44)    
34 Cenk Turan İstanbul Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)    
35 Bekir Elmağaçlı FERDİ Master Erkek (45-49)    
36 Yuliya Demidova Velody team Elit Kadın (19-34)    
37 İpek Onaran Sezer Elit Kadın (19-34)    
38 Rasim Küçük La Lorraine Triathlon Team Master Erkek (35-39)    
39 Andaç Uçar Ferdi Master Erkek (40-44)    
40 Umut Saraçoğlu Elit Erkek (19-34)    
41 Burçin Uğur San S.P.Q.R Master Erkek (35-39)    
42 Halil İbrahim Arslan Master Erkek (45-49)    
43 Mehmet Akşen Kuşadası Belediyesi bisiklet ve triatlon spor klubü Master Erkek (45-49)    
44 Gürhan Akdağ Master Erkek (45-49)    
45 Ahmet Karpuzoğlu Master Erkek (40-44)    
46 Zhengxin Lyu Elit Erkek (19-34)    
47 Cem Doğan yok Master Erkek (45-49)    
48 Hamdi Oğuz Yoldaş ferdi Master Erkek (45-49)    
49 Göktuğ Yılgenci Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)    
50 Zülfü Karabulut Demir Adımlar spor Kulübü Master Erkek (35-39)    

Haber Bülteni Üyeliği