GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 21 0 174 205 0:00
1. İstasyon 21 28,4 174 216 106 1:05
2. İstasyon 49,4 22,1 390 207 285 2:30
3. İstasyon 71,5 20,5 597 208 209 3:35
Bitiş 92 0 805 0 0 4:40

Program


23 Şubat 2019

10:00 - 22:00 Yarış kiti teslimi - AKRA Otel Antalya

10:00 - 19:00 Expo

16:00 - 17:00 Organizatörle Gran Fondo Paneli - AKRA Otel Antalya

17:30 - 18:30 Teknik Toplantı - AKRA Otel Antalya

 

24 Şubat 2019

07:30 - 17:00 Expo

06:00 - 07:30 Yarış kiti teslimi - AKRA Otel Antalya

             08:00 Uzun Parkur (92 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             08:30 Kısa Parkur (61 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             13:00 AKRA Gran Fondo Antalya Ödül Töreni - Finiş Noktası

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

AKRA Gran Fondo Antalya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

92 kilometrelik uzun yarış, 24 Şubat 2019 tarihinde saat 08:00'de Erdal İnönü Parkı Önü - Eski Lara Caddesi'nden başlar ve 805 m+ tırmanışın ardından aynı yerde sona erer.

Kayıt Ücreti

AKRA Gran Fondo Antalya - Uzun Parkur (92 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 210 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 240 TL (11 Şubat 2019 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 11 Şubat 2019 tarihinden sonra kayıt ücreti: 240 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.

Son kayıt tarihi 18 Şubat 2019'dur ve kaydın tamamlanması için en geç bu tarihe kadar ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke    
1 Eren Kocaağa 5³° Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
2 Ekrem Başdoğan Elit Erkek (19-34)    
3 Sinan Aksu İstanbul triatlon kulüp Master Erkek (45-49)    
4 Mutlu Erçevik ISS TURKEY CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)    
5 Davut Mutafoğlu UŞAK TEAM Master Erkek (55-59)    
6 Fatih Topçu Asla Durma Master Erkek (40-44)    
7 Oğushan Tavus - Master Erkek (50-54)    
8 Orhan Selim Selimoğlu Master Erkek (60-64)    
9 Emir Aksüs Genç Erkek (16-18)    
10 Ateş Ataseven Ferdi Master Erkek (40-44)    
11 Ertan Doğan BORUSAN BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (45-49)    
12 Serkan Aksel Master Erkek (35-39)    
13 Ahmet Uslu İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-39)    
14 Mehmet Sevil İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-39)    
15 Mustafa Yuvalaklıoğlu BinGit Master Erkek (40-44)    
16 Meltem Çiftci Elit Kadın (19-34)    

Haber Bülteni Üyeliği