GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 32,4 0 0 0 0:00
1. İstasyon 32,4 43,1 0 0 0 1:20
2. İstasyon 75,5 29,5 0 0 0 3:00
3. İstasyon 105,5 22,5 0 0 0 4:15
Bitiş 128 0 342 0 0 5:10

Program


24 Şubat 2018

10:00 - 22:00 AKRA Gran Fondo Antalya Kayıt ve Çanta Teslimi - AKRA Otel Antalya

10:00 - 19:00 Expo

17:30 - 18:00 Teknik Toplantı - AKRA Otel Antalya

 

25 Şubat 2018

07:30 - 17:00 Expo

07:00 - 08:30 AKRA Gran Fondo Antalya Kayıt ve Çanta Teslimi - AKRA Otel Antalya

             09:00 Uzun Parkur (128 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             09:30 Kısa Parkur (72 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             15:00 AKRA Gran Fondo Antalya Ödül Töreni - Finiş Noktası

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

AKRA Gran Fondo Antalya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

128 kilometrelik uzun yarış, 25 Şubat 2018 tarihinde saat 09:00'da Erdal İnönü Parkı Önü - Eski Lara Caddesi'nden başlar ve 320 m+ tırmanışın ardından aynı yerde sona erer.

Kayıt Ücreti

AKRA Gran Fondo Antalya - Uzun Parkur (128 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 160 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 180 TL (15 Şubat 2018 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 15 Şubat 2018 tarihinden sonra kayıt ücreti: 180 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt No Adı Soyadı Kulüp Category Ülke    
1 Abdurrahman Ülken İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
2 Adil Deniz Karacagil Fiberli Antalyaspor kulübü Elit Erkek (19-34)    
3 Adnan Çetin Hi-Ride Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
4 Ahmet Akay Peloton İstanbul Master Erkek (45-54)    
5 Ahmet Erdoğan POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-44)    
6 Ahmet Eren ISS CYCLING TEAM Master Erkek (35-44)    
7 Ahmet Şimşek Master Erkek (45-54)    
8 Ahmet Cihan Aytulun Hi-Ride Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
9 Ahmetcan Aslan ZoneRiders Elit Erkek (19-34)    
10 Ali Atav Ankyra Master Erkek (35-44)    
11 Ali Gülcan Iss Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
12 Ali İhsan Öztürk Master Erkek (35-44)    
13 Ali İhsan Tokaç CAT SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
14 Ali Rıza Fırıncı NASHİRA CYCLİNG Master Erkek (55-59)    
15 Alper Deniz Elit Erkek (19-34)    
16 Alper Şensan bireysel Master Erkek (45-54)    
17 Andrii Parfenenok Arcadia cycling club Master Erkek (45-54)    
18 Ayhan Çelik Elit Erkek (19-34)    
19 Baki Kayan Yalvaç Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
20 Barış Asa Ferdi Elit Erkek (19-34)    
21 Behcet Usta ISS CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)    
22 Binatli Tugay maratonist Master Erkek (45-54)    
23 Bora Ozcivit Elit Erkek (19-34)    
24 Buğra Deda İTÜ Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
25 Burak Karacık TEMP Master Erkek (35-44)    
26 Burhan Özdemir Master Erkek (60+)    
27 Bülent Büyükarda VeLoOn6 Master Erkek (35-44)    
28 Cahit Burak Korel Master Erkek (35-44)    
29 Can Yalaman Yeşil Pedal SK Elit Erkek (19-34)    
30 Cansu Ur Elit Kadın (19-34)    
31 Celal Sönmez Master Erkek (35-44)    
32 Celil Çetiner AYTEMİZ ALANYA SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-44)    
33 Cemal Şahin Nashira cycling Master Erkek (35-44)    
34 Cihat İyidiker Hiride Elit Erkek (19-34)    
35 Çağ Çetin Elit Erkek (19-34)    
36 Çağdaş Özden Bisiklette Paralimpik Düşler Master Erkek (35-44)    
37 Davut Alkan İnegöl Dostum bisiklet Master Erkek (35-44)    
38 Devrim Ardıç Fiberli Antalyaspor Master Erkek (35-44)    
39 Duran Akbaş FERDİ Elit Erkek (19-34)    
40 Ekrem Başdoğan Elit Erkek (19-34)    
41 Emre Özgümüş UrbanistTT Master Erkek (35-44)    
42 Emrullah Sarı İnegöl Dostum bisiklet külübü Master Erkek (45-54)    
43 Enes Genç Akrabike team Elit Erkek (19-34)    
44 Engin Karabacakoğlu İnegöl Dostum bisiklet Master Erkek (35-44)    
45 Engin Sarı CAT Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
46 Erdal Sevim Velocity cycling club Master Erkek (35-44)    
47 Erdem Gürcan VELOMARİS TEAM Elit Erkek (19-34)    
48 Erdem Şen İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
49 Ertuğ Ölçer ÇADOSK Master Erkek (45-54)    
50 Ertuğrul Dağcı ISS CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)    
51 Esin Yılmaz Yapı Kredi Elit Kadın (19-34)    
52 Fatih Saraçoğlu ÇADOSK Master Erkek (35-44)    
53 Fatih Topcu Master Erkek (35-44)    
54 Fatma Sezer KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Elit Kadın (19-34)    
55 Ferhat Yılman inegöl Bisikket Kulubü Master Erkek (35-44)    
56 Gökay Akçetin AKRA BİKE TEAM Master Erkek (35-44)    
57 Gökhan Gündüz Pamukkale Bisiklet Derneği Elit Erkek (19-34)    
58 Gökhan Uzuntaş Yeşil Pedal Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
59 Görkem Güngör Elit Erkek (19-34)    
60 Gülşen Tokaç MARATHONIST Master Kadın (35-44)    
61 Güray Tatlı Ferdi Master Erkek (45-54)    
62 H. Tolga Gök VELOMARİS TEAM Master Erkek (35-44)    
63 Habib Bartu Gökalp İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
64 Hakan Kanca Marathonist Master Erkek (45-54)    
65 Hakan Kiltaş Antalyaspor fiberli Master Erkek (35-44)    
66 Hakan Koparal ferdi Master Erkek (45-54)    
67 Hakan Memık VeLoON6 Master Erkek (45-54)    
68 Hakan Şenöz ALANYA BİSİKLET PERFORMANS SPOR KULÜBÜ Master Erkek (45-54)    
69 Halil Emre Iss Cycling team Master Erkek (35-44)    
70 Halil İbrahim Arslan YBK Master Erkek (45-54)    
71 Halil İbrahim Kurt Denizli Bisiklet Derneği Master Erkek (45-54)    
72 Haluk Babacan Master Erkek (45-54)    
73 Hamdi Oğuz Yoldaş ferdi Master Erkek (45-54)    
74 Hasan Duman FERDİ Master Erkek (35-44)    
75 Haşim Köksal fiberli antalya spor klübü Master Erkek (35-44)    
76 Hürol Yavuztürk BABAESKI Master Erkek (45-54)    
77 Hüseyin Balcı SST Master Erkek (35-44)    
78 İsa Dal Denizli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Master Erkek (45-54)    
79 İsmail Çavuşoğlu Fiberli-Antalyaspor Elit Erkek (19-34)    
80 İsmail Ergun Master Erkek (45-54)    
81 İsmail Geçim Hİ RİDE Master Erkek (45-54)    
82 İsmail İltir NASHİRA CYCLİNG TEAM Master Erkek (55-59)    
83 İsmail Avni Yağcıoğlu IGR CC Master Erkek (45-54)    
84 İsmail Mutlu Demir FERDİ Elit Erkek (19-34)    
85 Kaan Yusufoğlu Bireysel Elit Erkek (19-34)    
86 Kağan Yavuz Elit Erkek (19-34)    
87 Kemal Kayalı İnegöl Dostum bisiklet Master Erkek (55-59)    
88 Kemal Erhan Özkan ferdi Master Erkek (45-54)    
89 Kubilay Erdoğan ÇayYOLcular Elit Erkek (19-34)    
90 Kübra Bektaş baskent üniversitesi Elit Kadın (19-34)    
91 Mehmet Akarcalı Ferdi Master Erkek (45-54)    
92 Mehmet Pala Elit Erkek (19-34)    
93 Melih Çavaş 5³° Master Erkek (35-44)    
94 Melih Özler Elit Erkek (19-34)    
95 Melikşah Hayırsever İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
96 Mertcan Çavuşoğlu Yeşil Pedal SK Elit Erkek (19-34)    
97 Muharrem Karadağ Master Erkek (55-59)    
98 Muharrem Tekin velotalya Master Erkek (45-54)    
99 Muharrem Cem Doğan Master Erkek (45-54)    
100 Murat Alaboz Hi-Ride Master Erkek (35-44)    
101 Murat Öztürk IGR CC Master Erkek (45-54)    
102 Murat Şimşek VeLoOn6 Master Erkek (45-54)    
103 Murat Yılman inegöl Bisikket Kulubü Master Erkek (35-44)    
104 Murat Kadir Tural Master Erkek (45-54)    
105 Mustafa Sağlam YEŞİL PEDAL Master Erkek (35-44)    
106 Mustafa Taşyıldız Demir pedal Çorlu Master Erkek (45-54)    
107 Mustafa Tekin Master Erkek (45-54)    
108 Mustafa Kürşat Akın KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Master Erkek (45-54)    
109 Mutlu Erçevik ISS CYCLING TEAM Master Erkek (45-54)    
110 Nicholas Anderson Master Erkek (35-44)    
111 Niyazi Talha Özdemir THY Elit Erkek (19-34)    
112 Nuri Acar Antalya Spor Fiberli Master Erkek (35-44)    
113 Ogün Çavuş Fiberli Antalyaspor Master Erkek (35-44)    
114 Oğuz Omur Maratonist Master Erkek (45-54)    
115 Oğuzhan Çetin Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneği Master Erkek (35-44)    
116 Oğuzhan Taşkan Yeşil Pedal SK Elit Erkek (19-34)    
117 Onay Bayram Master Erkek (35-44)    
118 Onur Yazman Master Erkek (35-44)    
119 Osman Demiratar Akra Bike Team Elit Erkek (19-34)    
120 Ökkeş Kaymaz The Sudd Master Erkek (35-44)    
121 Özgür Deveci Hi Ride Cycling Club Master Erkek (35-44)    
122 Özgür Özkaya Elit Erkek (19-34)    
123 Özhan Akgöğ İstanbul Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
124 Pınar Çalışkan YÜZBİNKOŞ Master Kadın (35-44)    
125 Pınar Turgut Elit Kadın (19-34)    
126 Rafet Dik THY Master Erkek (35-44)    
127 Ruso Yakimoviç Elit Erkek (19-34)    
128 Sadık Yalaman ferdi Master Erkek (60+)    
129 Samet Yavuz İTÜ BİSİKLET TAKIMI Elit Erkek (19-34)    
130 Sefa Toros Fiberli Antalyaspor Elit Erkek (19-34)    
131 Selçuk Bertan ENKA Master Erkek (35-44)    
132 Selçuk Oğuztürk Master Erkek (45-54)    
133 Serdar Gezgin Trio Of Defnelik Master Erkek (35-44)    
134 Serdar Özkan Master Erkek (45-54)    
135 Seyda Erkahraman Yuzbinkoş Master Kadın (45-54)    
136 Sitemkar Bolsoy Marathonist Master Erkek (35-44)    
137 Şems Korkmaz Flamme Rouge Elit Erkek (19-34)    
138 Tarkan Kalaycıoğlu ISS CYCLING TEAM Master Erkek (45-54)    
139 Tayyip Yıldırım Yeşil Pedal SK Elit Erkek (19-34)    
140 Tolga Küçükceran Master Erkek (35-44)    
141 Tuna Taşkın Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
142 Turgay Germen FİBERLİ ANTALYASPOR Master Erkek (35-44)    
143 Türker Ecevit Master Erkek (45-54)    
144 Vesile Yılmaz Anatca Günah çukuru Master Kadın (35-44)    
145 Viktor Fedorov Dnepr Masters Master Erkek (45-54)    
146 Volkan Arslan Ankyra SK Master Erkek (35-44)    
147 Volkan Kurdoğlu Peloton İstanbul Master Erkek (35-44)    
148 Yağmur Eren Erduru KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ DAĞCILIK VE BİSİKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
149 Yalçın Kaya Elit Erkek (19-34)    
150 Yasin Güler ferdi Elit Erkek (19-34)    
151 Yavuz Öge PAMUKKALE BİSİKLET DERNEĞİ Master Erkek (45-54)    
152 Yılmaz Varol VELOMARİS TEAM Master Erkek (35-44)    
153 Yigit Duygun Babaeski Master Erkek (35-44)    
154 Yusuf Akgür İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
155 Yusuf Çelik FERDİ Master Erkek (45-54)    
156 Yüksel Kılıç Istanbul Triatlon kulubu Master Erkek (60+)    
157 Yüksel Pekdüz PAMUKKALE BİSİKLET DERNEĞİ Master Erkek (55-59)    

Haber Bülteni Üyeliği