GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 21 0 0 0 0:00
1.İstasyon 21 30,2 0 0 0 1:05
2.İstasyon 51,2 20,8 0 0 0 2:35
Bitiş 72 0 239 0 0 3:45

Program


24 Şubat 2018

10:00 - 22:00 AKRA Gran Fondo Antalya Kayıt ve Çanta Teslimi - AKRA Otel Antalya

10:00 - 19:00 Expo

17:30 - 18:00 Teknik Toplantı - AKRA Otel Antalya

 

25 Şubat 2018

07:30 - 17:00 Expo

07:00 - 08:30 AKRA Gran Fondo Antalya Kayıt ve Çanta Teslimi - AKRA Otel Antalya

             09:00 Uzun Parkur (128 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             09:30 Kısa Parkur (72 km) Start - Lara Caddesi Start Noktası

             15:00 AKRA Gran Fondo Antalya Ödül Töreni - Finiş Noktası

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

AKRA Gran Fondo Antalya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

72 kilometrelik kısa yarış, 25 Şubat 2018 tarihinde saat 09:30'da Erdal İnönü Parkı Önü - Eski Lara Caddesi'nden başlar ve 220 m+ tırmanışın ardından aynı yerde sona erer.

Kayıt Ücreti

AKRA Gran Fondo Antalya - Kısa Parkur (72 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 110 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 130 TL (15 Şubat 2018 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 15 Şubat 2018 tarihinden sonra kayıt ücreti: 130 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt No Adı Soyadı Kulüp Category Ülke    
501 Abdullah Yıldırım aydın büyükşehir belediyesi Master Erkek (35-44)    
502 Abdülkadir Ay KAPAKLI SPOR KULÜBÜ BİSİKLET TAKIMI Elit Erkek (19-34)    
503 Abide Çamlıbel Master Kadın (35-44)    
504 Acelya Erten Master Kadın (35-44)    
505 Adem Koçay CAT SPOR KULÜBÜ İZMİR Master Erkek (45-54)    
506 Adnan Sedef ALDOSK Master Erkek (45-54)    
507 Adnan Doğukan Ak Master Erkek (35-44)    
508 Ahmet Çelik Eyyübiye Belediyesi Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
509 Ahmet Savgat FAB DİZAYN Master Erkek (35-44)    
510 Ahmet Yılmaz Eyyübiye Belediyesi Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
511 Ahmet Çetin Deveci Master Erkek (45-54)    
512 Ahmet Gökhan Çorça Demir pedal Çorlu Master Erkek (35-44)    
513 Ali Bıdı Master Erkek (60+)    
514 Ali Yabir Tekirdağ pedal Master Erkek (35-44)    
515 Ali Yiğit DİNAMİK BİSİKLET Master Erkek (35-44)    
516 Ali Emre Gök Gebze bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)    
517 Ali Ersin Dilmen Master Erkek (35-44)    
518 Ali Osman Akgündüz Velodorlion Master Erkek (45-54)    
519 Alican Yalçın Ferdi Elit Erkek (19-34)    
520 Alim Hakan İlhan Elit Erkek (19-34)    
521 Alpakurt Zafer Pala Bolu Gençlik Spor Merkezi Kulübü Master Erkek (35-44)    
522 Alper Adaş Master Erkek (35-44)    
523 Alper Güre Trakya bisiklet ve spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
524 Alper Orsan Master Erkek (35-44)    
525 Alperen Özkan MYLASA SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (16-18)    
526 Altan Artan Master Erkek (35-44)    
527 Anıl Candan SunExpress Elit Erkek (19-34)    
528 Anıl Şakrak Accell Bisiklet Master Erkek (35-44)    
529 Arif Beypınar ICF Elit Erkek (19-34)    
530 Arman Aziz Karagül Bireysel Master Erkek (35-44)    
531 Arzu Edis Ferdi Elit Kadın (19-34)    
532 Asghar Mohammd Pour Harzandı Ferdi Elit Erkek (19-34)    
533 Aşkın Güzel ICF Bisiklet takımı Master Erkek (45-54)    
534 Atay Aygün Ferdi Elit Erkek (19-34)    
535 Ayşe Akgündüz VELODORLİON Master Kadın (35-44)    
536 Aytac Kocapicak Bireysel Master Erkek (45-54)    
537 Aytunç Alp VELOTALYA Master Erkek (45-54)    
538 Baki Tolga POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (45-54)    
539 Baran Özhan Baykal ferdi Master Erkek (35-44)    
540 Barış Akbay Master Erkek (35-44)    
541 Barış Özegemen kuşadaKUŞADASI BELEDİYE SPOR Elit Erkek (19-34)    
542 Barış Ünlü Karaman ekstrem bisiklet ve doga sporları gençlik ve spor kulubu Master Erkek (45-54)    
543 Bekir Cazgır ICF BİSİKLET TAKIMI Elit Erkek (19-34)    
544 Berat Çabuk Boğaziçi spor klübü Genç Erkek (16-18)    
545 Berk Kıraklı VELOTALYA Master Erkek (45-54)    
546 Berkay Ekim ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (35-44)    
547 Berkay Esenkaya MYLASA SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (16-18)    
548 Berkay Uras Elit Erkek (19-34)    
549 Birhan Varol VELOTALYA Master Erkek (55-59)    
550 Bora Yücel Master Erkek (35-44)    
551 Buket Yolcu ICF Bisiklet Takımı Elit Kadın (19-34)    
552 Burak Bayındır Genç Erkek (16-18)    
553 Burak Filiz Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneği Elit Erkek (19-34)    
554 Burak Gonen Velotalya Master Erkek (45-54)    
555 Burak Uludağlı FERDİ Elit Erkek (19-34)    
556 Burak Şerif Balcı ICF Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
557 Burhan Cömertoğlu ICF BİSİKLET TAKIMI Master Erkek (35-44)    
558 Burhan Gümüşüğlu VELOTALYA Master Erkek (45-54)    
559 Buse Ak KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Genç Kadın (16-18)    
560 Bülent Kandemir ALANYA BİSİKLET PERFORMANS SPOR KULÜBÜ Master Erkek (45-54)    
561 Büşra İlhan Elit Kadın (19-34)    
562 Can Güven Master Erkek (35-44)    
563 Can İlhan Elit Erkek (19-34)    
564 Can Poyraz ICF BİSİKLET TAKIMI Elit Erkek (19-34)    
565 Can Hakkı Yanlıoğlu Velocity216 Cycling Club Master Erkek (35-44)    
566 Can Yiğit Kav Manisa Bisiklet Spor Kulubu Derneği Genç Erkek (16-18)    
567 Canan Akkelle ICF Bisiklet Takımı Elit Kadın (19-34)    
568 Canberk Şen Trakya Bisiklet Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)    
569 Candaş Ocaktar ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (45-54)    
570 Cem Deviren Elit Erkek (19-34)    
571 Cem Mang POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-44)    
572 Cemil Yıldızhan ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (45-54)    
573 Cemile Aksu ICF Bisiklet Takımı Master Kadın (35-44)    
574 Cenk Dağlıoğlu Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
575 Cenk Buğra Soydemir Bireysel Elit Erkek (19-34)    
576 Cennet Teker ANALIKIZLI Master Kadın (55+)    
577 Ceren Saldıran Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneği Elit Kadın (19-34)    
578 Cezmi Özkan Master Erkek (35-44)    
579 Cihat Yurtseven NASHİRA CYCLİNG CLUB Master Erkek (55-59)    
580 Coşkun Bozgün Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneği Elit Erkek (19-34)    
581 Çağatay Bengi NASHIIRA CYCLING TEAM Master Erkek (35-44)    
582 Çağatay Buğra Akduman Aydın B.B Spor klübü Genç Erkek (16-18)    
583 Çağlar Taçyildiz CANiKLi INŞAAT Elit Erkek (19-34)    
584 Çağrı Terzi Master Erkek (35-44)    
585 Çiğdem Teker FERDİ Master Kadın (35-44)    
586 Davut Mutafoğlu UŞAK TEAM Master Erkek (55-59)    
587 Deniz Akdoğan Bireysel Master Erkek (35-44)    
588 Dilek Baytan Master Kadın (45-54)    
589 Doğuş Yanbuloğlu BİREYSEL Master Erkek (35-44)    
590 Edip Hatipoğlu MRL Master Erkek (35-44)    
591 Ekrem Özkan ÇADOSK Master Erkek (35-44)    
592 Elnur Guluzade Elit Erkek (19-34)    
593 Emre Kaya Elit Erkek (19-34)    
594 Emre Tengirşek Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
595 Emre Yılmaz Elit Erkek (19-34)    
596 Enes Odabaşı Elit Erkek (19-34)    
597 Engin Yergök VELOTALYA Master Erkek (35-44)    
598 Enginalp Leblebici Elit Erkek (19-34)    
599 Erdal Ertem Elit Erkek (19-34)    
600 Erdem Yılmaz VELOKSK Master Erkek (35-44)    
601 Eren Çolpan Elit Erkek (19-34)    
602 Ergin Tamküpeli KAPAKLI SPOR KULÜBÜ BİSİKLET TAKIMI _ TEKİRDAĞ Elit Erkek (19-34)    
603 Erhan Fırat ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (35-44)    
604 Erkan Gūlen Master Erkek (35-44)    
605 Ersan Kaçan fERDİ Master Erkek (60+)    
606 Ertugrul Arikan SHIMANO Elit Erkek (19-34)    
607 Ertuğrul Karahan Master Erkek (35-44)    
608 Ertunç Yasavul SHIMANO Master Erkek (35-44)    
609 Esengül Çörtük Ferdi Elit Kadın (19-34)    
610 Evren Avşar Magma Master Erkek (35-44)    
611 Evren Karagül Master Erkek (35-44)    
612 Evren Yıldırım Master Erkek (35-44)    
613 Faramarz Can Cevatzade Salomon Cappadocia Master Erkek (45-54)    
614 Fatih Yıldırım ALANYA BİSİKLET PERFORMANS SPOR KULÜBÜ Master Erkek (45-54)    
615 Ferhad Fidan Kapaklı Spor Kulübü Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
616 Ferhat Aslan DOST BİSİKLETLER Elit Erkek (19-34)    
617 Ferhat Turlak İNEGÖL DOSTUM BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-44)    
618 Furkan Dileç senkron bisiklet kulubu Elit Erkek (19-34)    
619 Girayhan Köseoğlu Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
620 Gökhan Akkoyunlu antbisder Master Erkek (45-54)    
621 Gökhan Taşdemir Elit Erkek (19-34)    
622 Göktürk Ünal TEMPO ANTALYA Elit Erkek (19-34)    
623 Görkem Tezcanlı ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (35-44)    
624 Gürel Günbahar VELOTALYA Master Erkek (35-44)    
625 Gürkan Özvarnalı Master Erkek (35-44)    
626 Hakan Bayraktar VELOTALYA Master Erkek (45-54)    
627 Hakan Çetin ICF bisiklet takımı Elit Erkek (19-34)    
628 Hamdi Güneş ANTALYA TRİATLON Master Erkek (55-59)    
629 Hamit Alp Cömert Boğaziçi spor klübü Genç Erkek (16-18)    
630 Hamza Bahadır Eser Aydın Büyükşehir Belediyespor Kulübü Derneği Master Erkek (35-44)    
631 Harun Ertuğrul YALOVA BISIKLET YILDIZLARI Master Erkek (55-59)    
632 Hasan Celik Master Erkek (35-44)    
633 Hasan Demirhan ICF BİSİKLET TAKIMI Master Erkek (35-44)    
634 Hasan Uman Master Erkek (35-44)    
635 Hıdır Ural ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (35-44)    
636 Holger Schaefers ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (35-44)    
637 Hüseyin Ekinci Elit Erkek (19-34)    
638 Hüseyin Tülü ICF bisiklet takımı Elit Erkek (19-34)    
639 Hüseyin Yılmaz ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (45-54)    
640 Hüseyin Aydın Aktaş icf bisiklet takımı Master Erkek (35-44)    
641 Hüsnü Sundu sundu bisiklet Master Erkek (35-44)    
642 Irfan Berke Altinok BESIKTAS UNICYCLE Elit Erkek (19-34)    
643 İbrahim Baykal ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (45-54)    
644 İbrahim Elden ICF BISIKLET TAKIMI Master Erkek (45-54)    
645 İbrahim Türkan Ferdi Elit Erkek (19-34)    
646 İbrahim Göktuğ Göktaş Elit Erkek (19-34)    
647 İlker Çepni Bireysel Master Erkek (35-44)    
648 İlker Ecir Adalar Su Sporları Kulübü Master Erkek (35-44)    
649 İlker Ünal BODRUM BİSİKLET DERNEĞİ Master Erkek (45-54)    
650 İsa Mert Üye Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneği Genç Erkek (16-18)    
651 İsmail Sır VELOTALYA Master Erkek (45-54)    
652 İsmail Alperen Öğüt Elit Erkek (19-34)    
653 Kaan Özdemir Master Erkek (35-44)    
654 Kadir Arslan İnegöl Dostum bisiklet Master Erkek (55-59)    
655 Kadir Narin Master Erkek (35-44)    
656 Kadir Yazgan ICF bisiklet takımı Elit Erkek (19-34)    
657 Kerem Necdet Boran Gebze Bisiklet Klübü Genç Erkek (16-18)    
658 Kerem Ömer Erten GÖZTEPE Master Erkek (45-54)    
659 Koray Dicleli ÇayYOLculsr Master Erkek (35-44)    
660 Koray Uras Elit Erkek (19-34)    
661 Köksal Gençer Bizbize bisiklet Master Erkek (35-44)    
662 Köksal Karul MAGMA Master Erkek (45-54)    
663 Levent Atıl Master Erkek (35-44)    
664 Levent Kandemir Alanya Bisiklet Performans Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
665 Levent Kuyucuklu Ferdi Master Erkek (45-54)    
666 Mahmut Kurtar Icf bisiklet takımı Master Erkek (35-44)    
667 Mehmet Adam Elit Erkek (19-34)    
668 Mehmet Beydoğan ICF Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
669 Mehmet Burcu ANTALYA TRİATLON Master Erkek (45-54)    
670 Mehmet Çetinkaya Aydın Büyükşehir Belediyespor Kulübü Derneği Master Erkek (35-44)    
671 Mehmet Çubukçuoğlu Individual Master Erkek (45-54)    
672 Mehmet Demiroğlu Master Erkek (45-54)    
673 Mehmet Yüksel Elit Erkek (19-34)    
674 Mehmet Akif Baykan Alanya Bisiklet Performans Spor Kulübü Master Erkek (55-59)    
675 Mehmet Ali Bostan Master Erkek (35-44)    
676 Mehmet Refik Sezgin NASHİRA CYCLİNG TEAM Master Erkek (35-44)    
677 Mehmet Sadık Pöhrenk Antalya triatlon spor kulübü Master Erkek (45-54)    
678 Mehmet Sezai Ünal UŞAK TEAM Master Erkek (45-54)    
679 Melih Beyhan Aydın Büyükşehir Belediyespor Kulübü Derneği Master Erkek (35-44)    
680 Meliha Elitaş Trakya Bisiklet ve Spor Kulübü Master Kadın (45-54)    
681 Meral Tolunay ICF Bisiklet Takımı Master Kadın (35-44)    
682 Mert Başbuğ TEMPO ANTALYA Elit Erkek (19-34)    
683 Mert Dalkılıç ICF bisiklet takımı Elit Erkek (19-34)    
684 Mert İşsever Elit Erkek (19-34)    
685 Mert Portakal AKRA BIKE TEAM Elit Erkek (19-34)    
686 Mert Şişman ICF Elit Erkek (19-34)    
687 Mert Yılmaz KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ DAĞCILIK VE BİSİKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
688 Metin Arıduru ICF Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
689 Metin Cengiz Master Erkek (55-59)    
690 Muhammed Mehmet Koçak Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneği Elit Erkek (19-34)    
691 Muhittin Karaman Akra bike team Elit Erkek (19-34)    
692 Murat Atlı İstanbul triatlon spor kulübü Master Erkek (35-44)    
693 Murat Çoban Eyyübiye Belediyesi Spor Külübü Elit Erkek (19-34)    
694 Murat Çobaner Envar Eğitim Kurumları Master Erkek (35-44)    
695 Murat Degisici VeloSpeed Master Erkek (35-44)    
696 Murat Gençtürk Master Erkek (35-44)    
697 Mustafa Algan ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (45-54)    
698 Mustafa Çelik ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (45-54)    
699 Mustafa Karaduman Ferdi Master Erkek (35-44)    
700 Mustafa Karslıoğlu Master Erkek (45-54)    
701 Mustafa Mert Master Erkek (45-54)    
702 Mustafa Özcan Eyyübiye Belediyesi Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
703 Mustafa Özel Master Erkek (35-44)    
704 Mustafa Sevinçel POLATLI BİSİKLET GURUBU Master Erkek (60+)    
705 Mustafa Şirin Shimano Elit Erkek (19-34)    
706 Mustafa Toksoz Alanya Bisiklet Performans Spor Kulübü Master Erkek (45-54)    
707 Mustafa Can Çelik Velocity216 Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
708 Mustafa Uğur Özel VeLoOn6 Master Erkek (45-54)    
709 Mücahid Kırtay Ferdi Elit Erkek (19-34)    
710 Mücahit Büyükbaş Kapaklı Spor Kulübü Bisiklet Takımı/Tekirdağ Master Erkek (35-44)    
711 Müge Tekil Master Kadın (45-54)    
712 Naime Taşdemir Master Kadın (45-54)    
713 Nasuh Acar Akragranfondo Master Erkek (35-44)    
714 Necati Şevik ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (35-44)    
715 Nermin Fenmen Ankara GSM Master Kadın (55+)    
716 Nermin Garip ALBİS Master Kadın (35-44)    
717 Nihat Kaçagan AKRA Bike Team Master Erkek (55-59)    
718 Noyankan Köseoğlu Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
719 Nuri Cengiz SHIMANO Elit Erkek (19-34)    
720 Oguzhan Uslu POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
721 Ogün Aydın Ferdi Genç Erkek (16-18)    
722 Oğuz Bodur ICF Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
723 Oğuz Öztürk ICF BİSİKLET TAKIMI Master Erkek (35-44)    
724 Okan Gültepe Elit Erkek (19-34)    
725 Onur Dağlıoğlu Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
726 Onur Dinçer Bireysel Elit Erkek (19-34)    
727 Onur Şentürk ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (35-44)    
728 Onur Yayak Adidas Runners Elit Erkek (19-34)    
729 Orhan Selim Selimoğlu Master Erkek (55-59)    
730 Osman Buğra Kocabıyık AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Genç Erkek (16-18)    
731 Ozan Özlem Trakya Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
732 Ozan Yiğit Tabaş Boğaziçi Genç Erkek (16-18)    
733 Ömer Enişer bireysel Elit Erkek (19-34)    
734 Ömer Tanrıverdi ICF BİSİKLET TAKIMI Master Erkek (35-44)    
735 Ömer Yakabağı Unicycle Elit Erkek (19-34)    
736 Ömer Faruk Düzen Tempo antalya Master Erkek (35-44)    
737 Ömer Faruk Özerten MYLASA SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (16-18)    
738 Ömer Furkan Kurcak ISS CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)    
739 Ömer Tefik Doğu inegöl dostum bisiklet kulübü Master Erkek (45-54)    
740 Önder Tokel Manisa Bisiklet spor klübü derneği Master Erkek (35-44)    
741 Özcan Öktem Kdz.Ereğli Bisiklet Sevenler Derneği Elit Erkek (19-34)    
742 Özge Karakaya KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ DAĞCILIK VE BİSİKLET KULÜBÜ Elit Kadın (19-34)    
743 Özgür Acar SunExpress Master Erkek (35-44)    
744 Özgür Altun bireysel Master Erkek (35-44)    
745 Özgür Aşar Elit Erkek (19-34)    
746 Özlem Sakarya Can Bireysel Master Kadın (35-44)    
747 Özlem Şahin Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneği Master Kadın (35-44)    
748 Özlem Yetiş ICF Bisiklet Takımı Master Kadın (35-44)    
749 Öztürk Özyağcı Ferdi Master Erkek (35-44)    
750 Pınar Miran TEBİS Elit Kadın (19-34)    
751 Pierre Bastin ÇayYOLcular Master Erkek (45-54)    
752 Ramazan Arslan ICF Elit Erkek (19-34)    
753 Ramazan Titiz Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneği Master Erkek (35-44)    
754 Remzi Tarkan Erbil Tarkan Bisiklet Master Erkek (45-54)    
755 Rıfat Atasoy ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (35-44)    
756 Rınat Akhmetbekov VELO ALANYA Master Erkek (60+)    
757 Rıza Aydın Master Erkek (45-54)    
758 Riza Hakan Eras TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Master Erkek (55-59)    
759 Sabih Bağcı Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
760 Sabri Yorgun Master Erkek (45-54)    
761 Sabri Yiğit Üfler ICF Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
762 Salih Bahadır Düner Yalova Belediye s.k derneği Master Erkek (45-54)    
763 Samet Özcaner Manisa Bisiklet Spor Kulubu Derneği Genç Erkek (16-18)    
764 Sarah Alara Işkın Antalya Triatlon SK Genç Kadın (16-18)    
765 Saygın Yılmaz Elit Erkek (19-34)    
766 Sedat Avcılar Ferdi Master Erkek (45-54)    
767 Selahattin Sertcan ANKABİKE Master Erkek (60+)    
768 Selahattin Tanyeri SunExpress Master Erkek (35-44)    
769 Selçuk Çınar Master Erkek (35-44)    
770 Selda Tırak Master Kadın (35-44)    
771 Selhan Ege Erdikut Genç Erkek (16-18)    
772 Selin İsabelle Dominique Lecoutre Balcı ICF Bisiklet Takımı Master Kadın (35-44)    
773 Selver Çalışkan Manisa bisiklet spor kulübü Genç Erkek (16-18)    
774 Semih Kurumlu Master Erkek (45-54)    
775 Sera Sayar Elit Kadın (19-34)    
776 Serdar Erkenkalkan Ferdi Master Erkek (35-44)    
777 Serdar Yılmaz FERDİ Master Erkek (35-44)    
778 Sergii Krasnov Ukrainian National Team Masters Master Erkek (45-54)    
779 Serhat Ölmez Master Erkek (35-44)    
780 Serkan Demirel aydın büyükşehir belediyesi Master Erkek (35-44)    
781 Serkan Kayan Korkuteli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Master Erkek (35-44)    
782 Serkan Burak Can Çangır Beşiktaş Unicycle Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
783 Sinan Aksu Master Erkek (45-54)    
784 Sinan Doğan Master Erkek (35-44)    
785 Sinan Kartal Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
786 Soner Oralkasım ICF Bisiklet Takımı Master Erkek (35-44)    
787 Sönmez İşsever Bireysel Master Erkek (45-54)    
788 Susanne Jolidon Nice Cycling Team Master Kadın (45-54)    
789 Şefik Volkan Çelenk Master Erkek (35-44)    
790 Şevket Özer Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
791 Şeyhmus Özserin TEMPO ANTALYA Elit Erkek (19-34)    
792 Şükrü Bingöl ALANYA BİSİKLET PERFORMANS SPOR KULÜBÜ Master Erkek (45-54)    
793 Taha Taşdelen Trakya Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)    
794 Tamer Şen Bireysel Master Erkek (60+)    
795 Taner Kaya Bireysel Elit Erkek (19-34)    
796 Tarık Gül CYCLIST TÜRKİYE Master Erkek (35-44)    
797 Taygan Şahin Master Erkek (45-54)    
798 Taylan Budak Nashira Racing Team Master Erkek (35-44)    
799 Timur Pinar Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
800 Tolga Çobanoğlu VELOTALYA Elit Erkek (19-34)    
801 Tuğkan Büyüketi Genç Erkek (16-18)    
802 Tuncay Özışık Ferdi Master Erkek (45-54)    
803 Türkay Şimşek ICF Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
804 Türker Öztürk ZoneRiders Master Erkek (35-44)    
805 Ufuk Çakır Akra cycle team Elit Erkek (19-34)    
806 Ufuk Yıldırım YALOVA BİSİKLET YILDIZLARI Master Erkek (35-44)    
807 Uğur Aral Master Erkek (35-44)    
808 Uğur Çolak SunExpress Master Erkek (35-44)    
809 Uğur Erdoğan bireysel Master Erkek (45-54)    
810 Uğur Kaplan FERDİ Master Erkek (35-44)    
811 Ulaş Kaya Larende Bisiklet Master Erkek (35-44)    
812 Vadim Yudkin Omsk masters Master Erkek (45-54)    
813 Vedat Aksu antbisder Master Erkek (55-59)    
814 Volkan Arslan Bolu genclik merkezi Master Erkek (35-44)    
815 Volkan Gurak Master Erkek (35-44)    
816 Yakup Bünyamin Badem KAPAKLI SPOR KULÜBÜ BİSİKLET TAKIMI _ TEKİRDAĞ Elit Erkek (19-34)    
817 Yaşar Küçükcoşkun Master Erkek (35-44)    
818 Yeşim Çiloğlu Master Kadın (35-44)    
819 Yusuf Yaralıoğlu Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneği Master Erkek (55-59)    
820 Zafer Gölbinar Korkuteli Gençlik Hizmetleri ve Spor müdürlüğü Master Erkek (35-44)    
821 Zafer Özgüler POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
822 Zafer Öztürk ICF BİSİKLET TAKIMI Master Erkek (35-44)    
823 Zafer Yalın Yalova Belediye s.k derneği Master Erkek (45-54)    
824 Zait Pişirici BİREYSEL Elit Erkek (19-34)    
825 Zeynep Güzel ICF bisiklet takımı Master Kadın (35-44)    
826 Ziya Çobanoğlu Master Erkek (35-44)    
827 Zorbay Şamil Gelegen BİREYSEL Master Erkek (45-54)    
828 Züfer Ökten Özdemir Master Erkek (35-44)    
829 Zülfü Karabulut ICF Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    

Haber Bülteni Üyeliği